Zdalna kontrola dostępu

To funkcja w ramach ochrony zdalnej polegająca na weryfikacji osób i pojazdów oraz posiadanych przez nich uprawnień do poruszania po terenie obiektu. W zależności od rodzaju przejścia operator Centrum Nadzoru Wizyjnego korzysta ze zdalnego dostępu do lokalnych urządzeń kontroli dostępu.
W przypadku drzwi do klatki schodowej jest to z reguły dedykowany wideodomofon/interkom IP
z funkcją połączenia głosowego w obydwie strony, a w przypadku bram lub szlabanów urządzenie typu iGate z połączeniem na kartę SIM lub system ARTR (rozpoznawanie numerów rejestracyjnych).
Wsparciem dla operatora jest zdalny monitoring wizyjny CCTV, czyli kamery obserwujące dane przejście z obrazem live i możliwością otwierania szlabanu za pomocą myszki wprost „z ekranu”.
Po zweryfikowaniu uprawnień operator może otworzyć zdalnie przejście z poziomu konsoli do zarządzania monitoringiem zintegrowanym.
Do zdalnej kontroli dostępu wykorzystujemy również w pełni automatyczne systemy rozpoznające numery tablic rejestracyjnych (ARTR,) mające dodatkowe funkcje, jak nadawanie czasowych uprawnień wjazdu lub automatyczne blokowanie w przypadku przekroczenia zdefiniowanego czasu. W przypadku takich systemów operator działa jedynie w trybie awaryjnym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szybka wycena . .. ...